“Суд” в окупованому Криму виніс вирок фігурантам “справи Веджіє Кашка”

17 Квітня 2019, 16:30

Підконтрольний Російській Федерації Київський районний суд Сімферополя у середу, 17 квітня, виніс вирок фігурантам "справи Веджіє Кашка", обвинуваченим у вимаганні коштів. Про це повідомля Крим.Реалії.

 

Як зазначається, Руслана Трубача, Бекіра Дегерменджі і Казима Аметова суд засудив до 3 років умовно, з випробувальним терміном 3 роки. Асану Чапуху суд призначив покарання у вигляді 3,5 років умовно, з випробувальним терміном 3 роки.

 

До розгляду апеляції на вирок всі фігуранти справи будуть перебувати під домашнім арештом.

 

Раніше російське держзвинувачення в окупованому Криму запросило для усіх фігурантів "справи Веджіє Кашка" умовні терміни.

 

Нагадаємо, 24 січня, під домашній арешт відправили фігурантів "справи Веджіє Кашка" Бекіра Дегерменджі, Казима Аметова і Руслана Трубача. 

 

23 листопада 2017 року російські силовики затримали кількох членів Меджлісу кримськотатарського народу за начебто "вимагання в особливо великому розмірі" у громадянина Туреччини. Зазначається, що затримання відбулося в кафе "Медобори" на вулиці Воровського біля Київського районного суду. За даними Крим_SOS, серед них були Бекір Дегерменджі, Асан Чапух, Казим Аметов. При цьому адвокат Едем Семедляєв заявив, що жодного адвоката до затриманих членів Меджлісу кримськотатарського народу не впустили. Згодом їх відвезли в ізолятор тимчасового утримання.