Суд в окупованому Криму відмовив у підписці про невиїзд хворим Чапуху і Трубачу

30 Січня 2019, 19:07

Підконтрольний Російській Федерації Київський районний суд анексованого Сімферополя Росії у середу, 30 січня, відхилив клопотання захисту фігурантів «справи Веджіє Кашка» про зміну запобіжного заходу Асану Чапуху і Руслану Трубачу з домашнього арешту на підписку про невиїзд. Про це повідомила "Кримська солідарність" у Facebook.

 

"Суд вважає, що дані клопотання задоволенню не підлягають", – йдеться в повідомленні "Кримської солідарності".

 

А між тим, за словами адвокатів, їх підзахисні Чапух і Трубач, які перебувають під домашнім арештом, потребують лікування, проте відвідування медзакладів для них є проблематичним без спеціального дозволу, на отримання якого необхідний час.

 

Як сказав адвокат Айдер Азаматов, "відвідування медзакладів моїм підзахисним Асаном Чапухом проблематично, враховуючи, що поїхати туди не можна без спеціального дозволу, для отримання якого потрібно пройти бюрократичну процедуру, що займає багато часу, а йому необхідно отримувати консультації, здавати аналізи, проходити комісію для отримання інвалідності та оформлення пенсії, але цього він не може зробити".

 

Як заявив Азаматов, після отримання відмови про зміну запобіжного заходу його підзахисному він подав клопотання в канцелярію "суду" про необхідність надання додаткового часу "для того, щоб він двічі на тиждень міг відвідувати медустанови".

 

Як повідомляли, підконтрольний Російській Федерації Київський районний суд анексованого Сімферополя у четвер, 24 січня, відправив під домашній арешт фігурантів "справи Веджіє Кашка" Бекіра Дегерменджі, Казима Аметова і Руслана Трубача.