Суд узяв під варту керівника відділення внутрішньої безпеки Мукачівського прикордонного загону

3 Серпня 2015, 17:51

Керівникові відділення внутрішньої безпеки по Мукачівському прикордонному загону Державної прикордонної служби суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб та встановив розмір застави – 999 тис грн. Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

«За клопотанням військової прокуратури Західного регіону України слідчий суддя Шевченківського районного суду м. Львова обрав для керівника відділення внутрішньої безпеки по Мукачівському прикордонному загону Державної прикордонної служби запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб та за вимогами прокуратури встановив розмір застави – 999 тис грн», – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, слідчим відділом військової прокуратури Західного регіону України спільно із Головним Управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ та Управління внутрішньої безпеки Державної прикордонної служби України задокументовано факт отримання неправомірної вигоди у розмірі 15 тисяч грн керівником відділення внутрішньої безпеки по Мукачівському прикордонному загону Державної прикордонної служби від військовослужбовця указаного прикордонного загону за не створення службових перешкод при подальшому проходженні військової служби.

Відомості про злочин внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням).

Триває досудове розслідування.