Суд узяв Кожару під варту, застава – 14 мільйонів

27 Березня 2020, 15:24

Шевченківський райсуд столиці арештував на 60 діб з можливістю внесення 14 млн 82 тисячі грн застави екс-міністра закордонних справ Леоніда Кожару. Про це повідомив «Укрінформ» у п’ятницю, 27 березня.

 

Відповідне рішення оголосив суддя Андрій Трубніков.

 

«Застосувати до підозрюваного Кожари Леоніда Олександровича запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 25 травня 2020 року. Визначити Кожарі Леоніду Олександровичу заставу в розмірі 14 млн 82 тисячі 400 грн, що у достатній мірі буде гарантувати виконання підозрюваним покладених на нього обов'язків», – йдеться в повідомленні.

 

У разі внесення застави, суд зобов'язав Кожару прибувати до слідчого, не відлучатися з населеного пункту, у якому він зареєстрований, без дозволу слідчого, утриматися від спілкування з потерпілими, здати паспорти для виїзду за кордон і носити електронний засіб контролю.

 

Нагадаємо, 25 березня колишній міністр закордонних справ Леонід Кожара був затриманий за підозрою в умисному вбивстві колишнього керівника «Інтеру» Сергія Старицького. Тіло Старицького з вогнепальним пораненням було знайдене у ніч на 22 лютого в будинку Кожари.