Суд у справі екс-бійців роти «Торнадо» перенесли

9 Серпня 2016, 13:45

Оболонський районний суд Києва переніс розгляд кримінальноого провадження за обвинуваченням колишніх співробітників роти «Торнадо» на 16 серпня.

Засідання відбудеться об 11:30 годині у закритому режимі.

Як повідомлялося, у вівторок, 9 серпня, Оболонський райсуд міста Києва через розгляд справи бійців розформованої роти «Торнадо» скасував на вівторок інші засідання.

З самого ранку будівлю суду по периметру оточили бійці Національної гвардії та поліцейські. Окрім того, з метою забезпечення безпеки в даний час обмежений доступ на прилеглу до прилеглих вулиць.

Близько 12 години дня під будівлею суду сталася невелика сутичка. Силовики намагалися затримати  одного з активістів, який прийшов підтримати «торнадівців». Проте жінки кинулися йому на захист і згодом активіста відпустили. Одна із жінок назвалася мамою колишнього «торнадівця».

Нагадаємо, під будівлею Оболонського районного суду Києва, де 2 серпня мало відбутися чергове засідання у справі екс-співробітників роти "Торнадо", сталися сутички між правоохоронцями та активістами, які виступають на підтримку обвинувачених. Під час сутичок застосували газ. За повідомленням голови київської поліції від газу постраждали 27 правоохоронців. Також Андрій Крищенко заперечив, що газ застосувала саме поліція або Нацгвардія. Раніше повідомлялося, що газ застосували правоохоронці.

В Оболонському суді заявили, що не можуть проводити засідання у відкритому режимі, оскільки йдеться про злочини, скоєні проти статевої свободи та статевої недоторканості потерпілих.

Позначки: