Суд у Лондоні продовжив арешт активів Коломойського і Боголюбова

23 Листопада 2018, 17:43

Високий суд Лондона у п'ятницю, 23 листопада, вирішив, що не має юрисдикції для розгляду позову Приватбанку проти його колишніх акціонерів Ігоря Коломойського та Генадія Боголюбова. Про це повідомляє Deutsche Welle.

 

"Наразі судове рішення не було офіційно винесене, оскільки суддя розглядає питання щодо суми достатньо обґрунтованої справи банку", – йдеться у повідомленні/

 

Так, суд залишив чинним судовий наказ про всесвітній арешт активів екс-власників Приватбанку до розгляду в Апеляційному суді питання про юрисдикцію.

 

Водночас суддя погодився, що докази вказують на ретельно сплановані шахрайські дії та відмивання коштів на суму приблизно від 329 мільйонів доларів до 1,2 мільярда доларів.

 

Крім того, відповідачі визнають, що банк має достатньо обґрунтовану справу для розгляду щонайменше на сотні мільйонів доларів.

 

"Зрозуміло, що суддя не сумнівався в тому, що колишні акціонери є відповідальними за багатомільярдні шахрайські дії в банку", – зауважив правління "Приватбанку" Петр Крумханзл.

 

Раніше господарські суди ухвалили 19 рішень на користь НБУ загальною сумою 947 млн гривень у спорах зі структурами, пов'язаними з екс-акціонером ПриватБанку Ігорем Коломойським.