Суд у Києві продовжив розглядати справу Луценка

22 Червня 2012, 08:56

"Судове засідання з розгляду кримінальної справи оголошується продовженим", – сказала вона. Суддя повідомила, що на допит до суду з'явилося 2 свідка.

Нагадаємо, суд виділив у січні в окреме провадження справу в обвинуваченні Луценка, а також 2 колишніх співробітників департаменту оперативної служби МВС Володимира Тарасенка й Олега Павленова в організації та веденні незаконного стеження в рамках розслідування справи про отруєння Ющенка.

13 червня суд допитав одного свідка – співробітника Департаменту кримінального розшуку Міністерства внутрішніх справ Євгена Трояна, який заявив, що вважає законним дозвіл Луценка стеження в рамках розслідування справи про отруєння Ющенка стосовно водія колишнього заступника голови СБУ Володимира Сацюка Валентина Давиденка.

27 лютого Печерський райсуд засудив Луценка до 4 років позбавлення волі з конфіскацією майна за перевищення службових повноважень при виділенні квартири, пенсії та нарахуванні стажу водієві Леоніду Приступлюку, а також при організації святкування Дня міліції в 2008-2009 роках.

16 травня Апеляційний суд Києва залишив чинним вирок екс-міністрові.