“Суд” у Криму не задовольнив апеляцію адвоката політв’язня Балуха

10 Вересня 2018, 11:16

Так званий "Верховний Суд"  окупованого Криму у понеділок, 10 вересня, залишив без змін попереднє рішення, яким українському політв’язню Володимиру Балуху відмовили в умовно-достроковому звільненні. Про це повідомляє "Кримська солідарність" у Facebook.

 

Так, адвокат кримчанина Ольга Дінзе подала апеляційну скаргу  з проханням скасувати постанову "суду", якою було припинено провадження про умовно-дострокове звільнення Балуха.

 

Зазначається, що активіста не доставили до суду, він брав участь через відеозв'язок.
 
 
"Прокурор почав виступати. Володимир Балух перебив його, назвавши судове засідання «фарсом», відмовився брати в ньому участь. Суддя відключив відеозв'язок з обвинуваченим", – йдеться у повідомленні.
 
 

Раніше український омбудсмен Людмила Денісова повідомила, що стан здоров'я Балуха погіршується. Так, у політв'язня сильний біль у печінці та запалення вуха.

 

Нагадаємо,  адвокат Балуха заявив, що стан здоров'я політв'язня погіршився, він продовжує втрачати вагу.   За словами захисника, медична допомога політв'язню не надається належним чином.

 

Також стало відомо, що в окупованому Криму керівництво сімферопольського слідчого ізолятора перевело в іншу камеру  Балуха та шукає приводу перевести його до карцеру.

 

5 липня  Балуху  оголосили новий вирок – 5 років колонії та штрафу 10 тисяч рублів. 

 

Як повідомлялося, 19 березня  Балух оголосив безстрокове голодування, натомість 22 червня він оголосив сухе голодування. 

 

16 січня в окупованому Криму  Балуха засудили на 3 роки 7 місяців колонії-поселення та оштрафували на 10 тисяч рублів. Однак 14 березня в окупованому Криму так званий Верховний суд змінив вирок  Балуху. Суддя виключив з обвинувального акту пункт про придбання боєприпасів, у зв'язку з цим вирок змінили до трьох років та п'яти місяців позбавлення волі в колонії-поселенні.