Суд скасував заставу двом кримським дезертирам

23 Листопада 2016, 19:01

Центральний районний суд Миколаєва 23 листопада змінив запобіжний захід затриманим військовим із Криму Максиму Одинцову і Олександру Баранову. Про це повідомили у прес-службі Військової прокуратури Південного регіону України.

«Вчора (22 листопада – Ред.) Одинцову і Баранову висунули підозру за статтею 408 Кримінального Кодексу України – дезертирство, з можливістю внесення застави. Сьогодні додали ще одну підозру за ч. 1 ст. 111 КК України – державна зрада. Підозрювані заарештовані на два місяці без можливості внесення застави», – заявили у прес-службі.

Нагадаємо, спочатку суд відправив їх під арешт із правом внесення застави.

Військовослужбовці Максим Одинцов і Олександр Баранов були затримані у результаті проведення спецоперації СБУ 20 листопада на адміністративному кордоні з Кримом. Під час допиту, за словами глави СБУ Василя Грицака, затримані визнали провину.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров назвав затримання СБУ військовослужбовців «незаконною провокацією».

Генеральне консульство Росії в Одесі направило українській стороні ноту з проханням надати копії документів, що засвідчують особистості і громадянство затриманих на адмінкордоні з окупованим Кримом Олександра Баранова та Максима Одинцова.