Суд скасував відсторонення заступника міністра охорони здоров’я Василишина

23 Серпня 2016, 14:09

Апеляційний суд Києва задовольнив скаргу колишнього заступника міністра охорони здоров'я Романа Василишина щодо його відсторонення від займаної посади. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Апеляційного суду Києва.

"За результатами апеляційного розгляду колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду міста Києва постановила: апеляційну скаргу, подану в інтересах підозрюваного Василишина Р.Й., – задовольнити; ухвалу слідчого судді Дніпровського районного суду міста Києва від 14 липня 2016 року, якою задоволено клопотання слідчого в особливо важливих справах Першого слідчого відділу управління Прокуратури міста Києва, погоджене прокурором відділу Прокуратури міста Києва, та відсторонено від посади заступника Міністра охорони здоров’я України, керівника апарату Василишина Р.Й. в межах строку, який не може становити більше 2-х місяців та перевищувати строк досудового розслідування – до 08 вересня 2016 року, – скасувати", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 8 липня прокуратура викрила на хабарництві заступника глави МОЗ Романа Василишина. Чиновник створив систему поборів з практикуючих лікарів. Того ж дня прем’єр-міністр Володимир Гройсман провідомив, що уряд вирішив відсторонити Василишина від посади. Суд заарештував Василишина з можливістю внесення застави у сумі 2 млн 856 гривень. 11 липня стало відомо, що за посадовця внесли заставу. Суд також відсторонив Василишина від виконання обов'язків заступника міністра охорони здоров'я України, керівника апарату МОЗ.