Суд скасував цілодобовий домашній арешт для екс-голови Державіаслужби

12 Жовтня 2015, 15:21

Апеляційний суд м. Києва скасував цілодобовий домашній арешт для екс-голови Державної авіаційної служби України Дениса Антонюка. Відповідне рішення сьогодні ухвалила колегія суддів.

Апеляційний суд частково задовольнив апеляційну скаргу захисту екс-голови Державної авіаційної служби України Дениса Антонюка на рішення Печерського районного суду м. Києва щодо обрання міри запобіжного заходу підозрюваному по ч.2 ст.364 Кримінального Кодексу України (Зловживання владою або службовим становищем) у вигляді цілодобового домашнього арешту і встановив міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту з 21:00 до 7:00.

"Застосувати до підозрюваного Антонюка Дениса Юрійовича запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в певний період доби, заборонивши останньому залишати місце свого проживання в період часу з 21 години до 7 години наступної доби, визначити строк дії ухвали до 9 листопада 2015 року", – повідомив суддя Бець.

Суд також зобов'язав Антонюка здати на зберігання слідчого усі документи для в'їзду і виїзду з України.

"Покласти на підозрюваного Антонюка Дениса Юрійовича наступні обов'язки, передбачені ч. 5 ст. 194 КПК України, а саме, – прибувати до слідчого суду чи іншого органу державної влади з встановленою періодичністю, не відлучатись з населеного пункту, в якому він зараз проживає, без дозволу слідчого прокурора або суду, здати на зберігання слідчого свій закордонний паспорт, паспорти для виїзду за кордон, інші документи, які дають право в'їзду в Україну та виїзду з України, утримуватись від спілкування зі свідками у цьому кримінальному провадженні, зобов'язати Антонюка протягом дії запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту з'являтись за кожною вимогою слідчого, суду чи іншого органу державної влади", – сказав суддя.

Нагадаємо, 2 липня Кабмін відсторонив Дениса Антонюка від посади голови Державіаслужби.

4 вересня уряд звільнив Антонюка з посади. Також стало відомо, що уряд зняв гриф «таємно» з розслідування щодо глави Державіаслужби.

На початку жовтня Антонюк подав позов у суд на рішення Кабміну про його звільнення.

Антонюк став року главою Державної авіаційної служби у березні 2014 року. До цього він обіймав посаду директора з розвитку маршрутної мережі та альянсів авіакомпанії "МАУ", яку пов'язують з губернатором Дніпропетровської області Ігорем Коломойським.