Суд скасував переведення високопосадовця Нацполіції Мамки в зону АТО

8 Червня 2016, 15:24

Окружний адміністративний суд Києва скасував переведення на роботу в зону АТО колишнього начальника Головного слідчого управління Національної поліції Григорія Мамки. Про це повідомила прес-служба суду.

Таким чином, суд задовольнив позов Мамки і скасував наказ Нацполіціі від 11 квітня про призначення на його на посаду начальника управління організаційно-аналітичного забезпечення і оперативного реагування ГУ Нацполіції в Донецькій області.

У рішенні суду йдеться, що оскаржуваний наказ "не містив обґрунтувань ефективності переведення позивача на вищезгадану посаду". Також зазначається, що порівняння функціональних обов'язків і розміру посадових окладів свідчить про нерівнозначність посади, на яку був переведений Мамка.

Суд ухвалив негайно відновити Мамку на посаді заступника начальника ГСУ Нацполіції.

Нагадаємо, в грудні полковник Григорій Мамка був звільнений з посади заступника начальника ГСУ МВС за результатами переатестації. Його звільнення домагався голова Одеської області Міхеїл Саакашвілі. Він називав Мамку "стовпом корупційної системи рекету і втручанням в бізнес старої міліції".

8 квітня суд визнав звільнення Мамки незаконним і відновив його на посаді. Нацполіція подала апеляцію на це рішення. 28 квітня голова Нацполіції Хатія Деканоїдзе повідомила, що Мамка як поліцейський був відряджений для проходження служби в Авдіївку Донецької області. На початку травня він оскаржив це рішення.