Суд розпочав по суті розглядати справу про катастрофу Іл-76 на Донбасі

23 Грудня 2015, 18:12

Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області розпочав розгляд по суті справи щодо трагедії з літаком Іл-76 поблизу Луганського аеропорту й визначив порядок дослідження доказів. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні 23 грудня.

За рішенням суду, спочатку планують допитати потерпілих, потім – свідків сторони обвинувачення і захисту. Останнім буде допитаний обвинувачений, генерал-майор Збройних сил України Віктор Назаров.

Читайте також: Військовим, що загинули у збитому Іл-76, відкрили меморіал у Дніпропетровську

Представники інтересів потерпілих родин у суді зазначають, що у ході судового розгляду справи будуть допитані більш ніж півсотні потерпілих. Водночас самі потерпілі підтверджують, що більшість із них подали до суду позовні заяви на відшкодування моральних збитків.

Нагадаємо, 14 червня під час посадки в Луганському аеропорту терористами був збитий військово-транспортний літак Іл-76, на борту якого перебували 40 військовослужбовців 25-ї повітряно-десантної бригади та 9 членів екіпажу 25-ї окремої бригади військово-транспортної авіації. Всі вони загинули.

Першому заступнику керівника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України Віктору Назарову оголосили про підозру в недбалому ставленні до служби, наслідком чого стала загибель військових.