Суд розгляне позов опозиціонера до Первомайського окружкому

Акценти
3 Листопада 2012, 20:12

Опозиціонер вимагає визнати протиправними дії комісії щодо складання протоколу про підсумки голосування від 30 жовтня.

Крім того, позивач вимагає зобов’язати здійснити складання та підписання протоколу згідно з чинним законодавством.

Розгляд суду призначено на 10 ранку 4 листопада.

Відповідна телефонограма була передана на засіданні ОВК в Первомайську, який в даний час продовжується за відсутності кворуму. Наразі на засіданні присутні 5 членів комісії.

Тим часом у Києві член Первомайської ОВК від Партії регіонів почала оголошувати у ЦВК протокол про результати виборів в окрузі.  За процедурою спочатку оголошуються дані протоколу за результатами голосування у загальнодержавному багатомандатному окрузі, а потім – у одномандатному виборчому окрузі.  Валентина Крощенко підтвердила, що голова ОВК Василь Микитюк перебуває в приміщенні ЦВК, але йому стало зле.

Нагадаємо,  раніше Миколаївський суд відмовився перевіряти дані протоколів, вилучених з ОВК 132 округу. Після того, як суд 3 години вивчав документи, він заявив, що не буде робити перерахунку голосів, бо це є виключною прерогативою ОВК.

Як повідомляли раніше опозиціонери, сьогодні вночі у 132 окрузі у Первомайську представники «Беркуту» винесли з ОВК оригінали протоколів і, завантаживши їх у автобус, почали знищувати.

Пізніше народний депутат Геннадій Москаль повернув в окружком раніше вилучені виборчі бюлетені.  Однак, потім "Беркут" з судовими виконавцями за рішенням суду таки вилучили протоколи з окружкому.

Як відомо, вже після підрахунку 100% голосів в окрузі №132 змінився переможець виборів. Так, за першими даними виграв кандидат від «Батьківщини» Аркадій Корнацький. А після зміни – регіонал Віталій Травянко.

90