Суд призначив директору НАБУ штраф за відпочинок в Рівненській області

6 Вересня 2019, 14:04

Сарненський суд Рівненської області визнав директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника винним в адміністративному порушенні під час відпочинку в Рівненській області та присудив штраф. Про це у п'ятницю, 6 вересня, повідомив адвокат Ситника Владислав Кича.

 

"Так, дійсно було рішення, було проголошено. Рішення вступило в законну силу, я пишу апеляцію. 10 днів дається термін на подачу апеляції", – сказав адвокат.

 

Як зазначається, директора НАБУ Артема Ситника визнали винним і присудили штраф у розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів.

 

Зауважимо, адмінпротоколи стосуються відпочинку Ситника у мисливському господарстві на Рівненщині, який нібито оплатили інші люди і директор НАБУ не вказав суму у декларації. Ситник нібито не сплатив за проживання в ході свого відпочинку в сумі 25 тисяч гривень.

12 липня ГПУ повідомила, що поліцейський зачитав Ситнику адмінпротокол про корупцію прямо на трасі під Полтавою, оскільки останній "сховався" і вчергове не з’явився на виклик до поліції.

 

У Луценка зазначили, що тепер всі необхідні дії завершені і справа проти очільника НАБУ пішла до суду.

Водночас Ситник назвав вручений йому адмінпротокол необґрунтованим. Він також заявив, що сумнівається в неупередженості судді, який розглядає справу про нібито отримання ним корупційного подарунка.

 

Нагадаємо, 22 листопада 2018 року нардеп Максим Поляков заявив, що стосовно директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника завели кримінальну справу за приховування інформації про ділянку в Криму.