Суд призначив дату розгляду справи про незаконну передачу Сухолуччя Януковичу

27 Березня 2017, 22:45

Шевченківський районний суд Києва призначив на 13 квітня слухання по суті справи щодо незаконної передачі у власність екс-президента Віктора Януковича угіддя в урочищі Сухолуччя в Київській області площею 17,48 га. Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко.

Він нагадав, що 15 червня 2016 року Департамент спецрозслідувань ГПУ направив до суду обвинувальний акт щодо 18 осіб, серед яких — колишня голова Київської ОДА Віра Ульянченко, а також директор Дніпровсько-Тетерівського державного лісомисливського господарства Микола Гордійчук, помічник прем’єр-міністра (2007 рік) Микола Коломієць, директор ТОВ "Дім Лісника" Юрій Булава та інші. Їх звинувачують в зловживанні службовим становищем та розкраданні майна при передачі земельної ділянкою лісового фонду загальною площею 17,48 га Дніпровсько-Тетерівського лісопромислового господарства на території Сухолуцької сільської ради Вишгородського району Київської області.

Нагадаємо, 30 вересня 2015 року прокуратура Київської області відстояла в суді касаційної інстанції повернення з незаконного володіння земель лісового фонду вартістю понад 7 млн ​​грн і площею 17,5 га, які раніше належали Януковичу.