Суд продовжив затримання мера Болграда, якого піймали на хабарі

3 Березня 2012, 12:59

За його даними, працівники департаменту Державної служби з боротьби з економічними злочинами затримали в Одесі на вулиці Дерибасівській посередника, який нібито взяв гроші для Корольова.

Коли посередник привіз гроші в Болград, мера затримали. Співрозмовник не повідомив, чи брав Корольов гроші в руки. З його слів, мера підозрюють у спробі передачі підприємцеві на вигідних умовах об'єктів, які були раніше в управлінні Міноборони. Зараз затриманий перебуває в ізоляторі тимчасового утримання.

Як повідомляло агентство, 29 лютого працівники департаменту Держслужби з боротьби з економічними злочинами затримали Корольова за підозрою в отриманні хабара. Прокуратура Одеської області порушила кримінальну справу за фактом отримання хабара за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу (одержання посадовою особою, яка займає відповідальне становище, хабара в особливо великому розмірі).

Нагадаємо, Корольов неодноразово ставав об'єктом уваги ЗМІ.

Наприкінці грудня 2011 року він на особистому джипі Volvo зіткнувся з машиною швидкої допомоги. У ДТП ніхто не постраждав, а мер Болграда обіцяв медикам за свій рахунок відремонтувати постраждале авто швидкої