Суд продовжив засідання з обрання запобіжного заходу Насірову (онлайн-трансляція)

6 Березня 2017, 12:34

Солом'янський районний суд Києва у понеділок близько 12.30 продовжив засідання з обрання запобіжного заходу голові Державної фіскальної служби Роману Насірову. Про це повідомив кореспондент Тиждень.ua.

Насіров присутній у залі суду.

На суді Захисники очільника ДФС висунули клопотання заслухати присутнього лікаря щодо стану здоров'я підзахисного. Проте прокуратура виступила проти, оскільки немає підтверджень кваліфікація лікаря. Суд відхилив клопотання.

Після цього адвокати Насірова подали клопотання про проведення судмедекспертизи у Київському міському бюро суд медекспертизи з метою оцінки можливості Насірова брати  участь у судовому розгляді за станом здоров’я. Суд взяв перерву 5 хв на розгляд клопотання.

Онлайн-трансляція Радіо Свобода

Як повідомлялося, раніше в понеділок Солом’янський районний суд відхилив клопотання захисту Насірова про відвід слідчого судді Олександра Бобровника. 

Близько півночі 5 березня сплив термін утримання під вартою голови ДФС Романа Насірова, якому оголосили підозру у зловживанні владою, суд так і не зміг обрати йому запобіжний захід. Біля будівлі суду, де перебуває Насіров, зібрався мітинг, активісти мають намір не випустити підозрюваного з будівлі. 

Нагадаємо, 2 березня детективи НАБУ затримали голову ДФС Романа Насірова й оголосили йому підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем), що спричинило шкоду державі на суму близько 2 млрд грн. За словами лікарів,одразу після цього в Насірова діагностували інфаркт міокарда, діагноз поки що не підтверджений.