Суд продовжив перебування під вартою підозрюваних у вбивстві волонтера Мирошниченка

22 Вересня 2020, 11:22

Слов'янський міськрайоний суд 22 вересня продовжив на 60 діб перебування під вартою обвинувачуванних у вбивстві волонтера з Бахмуту Артема Мирошниченка, водночас розгляд справи по суті знов відклали. Про це повідомив кореспондент Тижня.

 

Цього разу розгляд було відкладено через відсутність однієї з суддів колегії, яка перебуває на лікарняному через самоізоляцію, призначену через підозру на COVID-19.

 

Наступне засідання, яке було заплановане на 24 вересня, не скасували – суддя повідомила, що колегія збереться у повному складі.

 

Нагадаємо, 25 червня суд переніс чергове засідання щодо вбивства Мирошниченка через технічні незручності та завантаженість адвокатки одного з обвинувачуваних. Водночас, за клопотанням Прокуратури, подовжив термін перебування їх під вартою у вигляді арешту ще на 60 діб.

 

22 травня Слов'янский міськрайонний суд Донецької області подовжив термін перебування у СІЗО двох підозрюваних у вбивстві Мирошниченка. 3 червня розпочалося слухання по суті справи щодо вбивства волонтера

 

23 березня Артемівська міська прокуратура завершила досудове розслідування щодо смертельного побиття активіста Артема Мирошниченка і скерувала до суду обвинувачуваний акт стосовно двох мешканців Бахмута 16 та 17 років.

 

Підозрюваним інкримінують умисне тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого та розбій, спрямований на заволодіння майном поєднаний із заподіянням тілесних ушкоджень.

 

Максимальне покарання – 15 років. На вирок суду обвинувачувані очікуватимуть у слідчому ізоляторі.

 

Нагадаємо, на 36-річного волонтера та активіста Артема Мирошниченка напали у грудні 2019 року у Бахмуті, після чого він був госпіталізований у важкому стані та перебував у комі.  6 грудня Мирошниченко помер.