Суд продовжив арешт зятю Онопенка

11 Лютого 2011, 17:18

Фомін відмітив, що йому не відомо, на який термін його підзахисному продовжили арешт, оскільки судове засідання, яке відбулося в четвер, проходило без участі адвокатів і обвинуваченого.

«Нам про це слідчі чомусь не повідомили», – сказав адвокат.

За інформацією адвоката, Корнійчук звинувачується за двома статтями Карного кодексу – 365 (перевищення службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки) і 366 (службовий підробка).

Нагадаємо, 24 грудня 2010 року Генпрокуратура затримала екс-першого заступника міністра юстиції Євгенія Корнійчука, який раніше очолював фінансову практику фірми «Магістр & Партнери».  Суд 30 грудня ухвалир рішення про взяття під варту Корнійчука на два місяці.

У лютому 2011 року суд дозволив Генпрокуратурі провести вилучення документів у банку, який вів рахунки компанії Корнійчука. 

Генпрокуратура також перевіряє інформацію про причетність Корнійчука до незаконного заволодіння шляхом шахрайства кредитними коштами іноземного банку у валюті сумою, еквівалентною 64 млн гривням.  

Голова Верховного суду Василь Онопенко має намір повідомити президенту Віктору Януковичу про стан правосуддя в Україні. Зокрема, про незаконність порушення справ проти його зятя Євгена Корнійчука та її доньки Ірини Онопенко.