Суд продовжив арешт Поліщуку, якого підозрюють у вбивстві Бузини

15 Серпня 2015, 11:57

Шевченківський районний суд міста Києва продовжив на 60 днів запобіжний захід у вигляді тримання під вартою підозрюваному у вбивстві журналіста Олеся Бузини Денису Поліщуку. Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури міста Києва.

"Шевченківський райсуд міста Києва за клопотанням прокурора продовжив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою підозрюваному у вбивстві журналіста О. Бузини Д. Поліщуку. Термін утримання під вартою Д. Поліщуку продовжений на 60 днів", – йдеться в повідомленні

Раніше суд продовжив  на 60 днів запобіжний захід у вигляді утримання під вартою іншому підозрюваному Андрію Медведьку.

Також повідомлялося, що суд у справі Дениса Поліщука погодився на відвід судді Оксани Хардіної.

Як відомо, 18 червня, затримали двох підозрюваних у вбивстві Олеся Бузини – Андрія Медведька і Дениса Поліщука. 19 червня суд заарештував їх на два місяці.

Пізніше затримали ще одного підозрюваного в причетності до організації вбивства.

За 25-річного Дениса Поліщука, затриманого в рамках розслідування вбивства Олеся Бузини та арештованого за рішенням суду, у вівторок, 23 червня, внесли заставу в сумі 5 млн 200 тисяч грн. Прокуратура оскаржила внесення застави.

Нагадаємо, Бузину застрелили 16 квітня на вулиці Дегтярівській у Шевченківському районі столиці біля будинку, де він жив.