Суд продовжив арешт екс-регіонала Медяника, він оголосив голодування – адвокат

1 Жовтня 2016, 19:36

Печерський районний суд Києва продовжив термін утримання під вартою колишнього народного депутата від Партії регіонів Володимира Медяника на 60 діб, він оголосив голодування на знак протесту проти невиконання вимог захисту про одночасний допит свідків. Про це повідомив його адвокат Кім Веремійчукв ефірі телеканалу" 112 Україна "в суботу.

"Не погоджуючись з позицією прокурора і в зв'язку з тим, що суддя відхилила всі вимоги сторони захисту про затребування доказів, Володимир Медяник оголосив голодування, яке він припинить, якщо сторона обвинувачення проведе слідчі дії …, зокрема, одночасний допит свідків звинувачення, на свідченні яких базується обвинувачення, з нашим підзахисним", – розповів адвокат.

Веремійчук також поінформував, що підзахисний зараз перебуває під вартою в ізоляторі Служби безпеки в Києві і Київській області. "Сьогодні слідчий суддя Печерського районного суду Києва Остапчук оголосила резолютивну частину свого рішення про те, що термін утримання Медяника під вартою має бути продовжений на 60 діб", – пояснив він.

Щодо перспективи проведення перехресного допиту адвокат зауважив, що прокурор в суді заявив про неможливість такого допиту, оскільки Медяник перебуває під вартою, а свідки не проживають на території Києва.

Нагадаємо, Володимира Медяника затримали 6 серпня в рамках справи іншого колишнього регіонала Олександра Єфремова. Медяника підозрюють у вчиненні умисних дій з метою зміни меж території України в порушення Конституції, що призвело до загибелі людей та інших тяжких наслідків (ст. 110 ч. 3 Кримінального кодексу) і в скоєнні організаційного та іншого сприяння створенню та діяльності терористичної організації "ЛНР" (ст . 258-3 ч. 1 Кримінального кодексу). 8 серпня суд заарештував Медяника.