Суд продовжив арешт для підозрюваного у вбивстві Бузини

3 Грудня 2015, 23:28

Печерський районний суд Києва продовжив до 31 січня 2016 року запобіжний захід у вигляді утримання під вартою для Андрія Медведька, підозрюваного у вбивстві Олеся Бузини. Про це повідомив його адвокат Сергій Войченко.

За його словами, у клопотанні прокуратури було зазначено, що Медведько 1990 року народження, хоча він народився в 1989 році.

Войченко підкреслив, що суд не врахував аргументи сторони захисту, свідчення декількох свідків, які разом проходили навчання на базі ДУК "Правий Сектор" у Дніпропетровській області і зазначили, що в день вбивства Медведько перебував на базі, а також, що він не цікавився особистістю Бузини. Він вказав, що суд не врахував і заяви ряду народних депутатів про готовність взяти Медведька на поруки.

Адвокат заявив, що захист буде обов'язково подавати апеляцію на це рішення Печерського суду. Крім того, він пояснив, що питання про запобіжний захід тепер розглядався в Печерському суді, а не в Шевченківському, оскільки справа Медведька була передана з МВС до прокуратури Києва.

Як відомо, Бузину застрелили 16 квітня на вулиці Дегтярівській у Шевченківському районі столиці біля будинку, де він жив. 18 червня, затримали двох підозрюваних у вбивстві Олеся Бузини – Андрія Медведька і Дениса Поліщука.Наразі вони обоє перебувають під вартою.