Суд повернув ліцензію приватному вишу Поплавського

22 Грудня 2014, 12:16

Суддя Окружного адміністративного суду Києва Віктор Шулежко рішенням від 18-го грудня припинив рішення Міністерства освіти і науки щодо анулювання ліцензії для приватного вищого навчального закладу «Київський університет культури», який в народі називали «КУКом». Про це йдеться в ухвалі суду.

Фактично, це означає, що приватний ВНЗ, заснований компанією Михайла та Олександра Поплавських, зможе знову набирати студентів.

Новина про відновлення ліценції для приватного вишу з’явилась на сайті державного Київського національного університету культури і мистецтв, яким також керує Поплавський-старший.

Нагадаємо, що експертна комісія МОН і журналісти «Слідство.інфо» довели, що КУК існує тільки на папері.

Зокрема, за даними Державного підприємства «Інфоресурс», через який проходять усі видані вишами дипломи, щонайменше за останні п’ять років КУК не замовив, а отже, й не видав жодного диплому бакалавра, спеціаліста або магістра.

Студенти платили гроші в КУК, а навчалися на базі Київського національного університету культури і мистецтв. Після третього курсу їх переводили до національного університету, де й видавали відповідні державні дипломи. 

Як відомо, остання акредитація приватного "Київського університету культури" датована червнем 2010-го року. У січні 2014-го вишу була продовжена ліцензія. На обидва документи "добро" дав колишній міністр Дмитро Табачник.