Суд по Крисіну очолить суддя, котра задовольнила відвід своєї колеги

27 Липня 2018, 21:33
Суддю Ольгу Просалову, яка напередодні задовольнила вимогу адвоката Крисіна про відвід судді Любові Леонтюк, обрали головуючою у справі "тітушок" Юрія Крисіна та Сергія Чемеса. Про це "Громадському" повідомила потерпіла у даній справі Світлана Кирилаш і прокурор Олексій Донський у п'ятницю, 27 липня.

 

Відтепер сама Ольга Просалова слухатиме справу про викрадення і катування майданівців у січні-лютому 2014 року.

 

Нагадаємо, 26 липня стало відомо, що  прокурор Олексій Донський повідомив, що суд задовольнив заяву адвоката Євгена Солодко про відвід судді Любові Леонтюк в кримінальному провадження проти Юрія Крисіна, якого звинувачують у причетності до викрадення, катування та застосування невибіркового насильства проти активістів Революції Гідності в 2014 році.

 

13 червня Апеляційний суд Києва частково задовольнив апеляцію прокурорівта представників потерпілих на рішення Шевченківського райсуду про умовний термін покарання для керівника групи "тітушок" Юрія Крисіна, якого звинуватили в причетності до вбивства журналіста газети "Вєсті" В'ячеслава Веремія. Крисіна засудили до 5 років ув'язнення. Апеляційну скаргу потерпілих, в якій вони вимагали відправити справу на новий розгляд, суд не задовольнив.

 

Як повідомлялося, 24 травня в Києві Дарницький райсуд до 20 липня продовживзапобіжний захід у вигляді арешту для Юрія Крисіна, якого звинувачують у протидії активістам Революції Гідності в 2014 році, викраденні та тортурах людей. 

 

15 березня Дарницький районний суд міста Києва дав дозвіл на примусовий привід Юрія Крисіна, якого підозрюють у злочинах скоєних впродовж 18-20 лютого 2014 року, на наступне судове засідання.