Суд переніс розгляд касації Тимошенко на 21 серпня

16 Серпня 2012, 18:21

Засідання розпочнеться о 10:00.

Впродовж судового засідання свою позицію встигли висловити всі захисники Тимошенко – Олександр Плахотнюк, Юрій Сухов, Сергій Власенко, Микола Сірий та Микола Титаренко, які аргументували суду необхідність скасування обвинувачувального вердикту щодо Тимошенко у зв’язку з відсутністю події та складу злочину, а також відсутністю будь-яких збитків від її дій.

У свою чергу, представник цивільного позивача НАК «Нафтогаз Україна» попросили суд залишити в силі усі рішення попередніх інстанцій щодо справи Тимошенко.

Працівники держобвинувачення попросили залишити в силі окремі постанови Печерського суду щодо порушення адвокатської етики та неналежного виконання обов’язків захисниками Тимошенко.

Як пояснив журналістам захисник Тимошенко Сергій Власенко, у судовому процесі залишилось лише одна стадія – це виступ прокурора щодо касації захисту щодо безпосередньо обвинувачення Тимошенко.

«Я сподіваюся, що вже 21 серпня суд винесе остаточне рішення, а це відкриє нам пряму дорогу до Європейського суду з прав людини», – сказав Власенко.

Нагадаємо, Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ сьогодні проводив засідання з приводу касаційної скарги на вирок, за яким Тимошенко засуджено до 7 років позбавлення волі, за відсутності самої екс-прем’єрки.

Адвокат Тимошенко Юрій Сухов не виключає направлення Вищим спецсудом газової справи екс-прем'єра на додаткове розслідування або новий судовий розгляд.