Суд обирає запобіжний захід Насірову

4 Березня 2017, 21:40

Солом'янський суд Києва, який тимчасово перебуває за адресою Вознесенський узвівз, 10б, обирає запобіжний захід для відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова. Онлайн-трансляцію веде Радіо Свобода.

Роман Насіров перебуває на ношах за ґратами, він у притомному стані. За словами адвокатів, у нього підвищений тиск.

Засідання мало розпочатися о 19:00, проте його відклали через повідомлення про замінування, будівля була евакуйована

Нагадаємо, 2 березня детективи НАБУ затримали голову ДФС Романа Насірова й оголосили йому підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем), що спричинило шкоду державі на суму близько 2 млрд грн. Водночас, адвокат повідомив, що детективи оголошували підозру непритомному Насірову, і він буде скаржитися на незаконне затримання. За словами лікарів, у Насірова діагностували інфаркт міокарда, діагноз поки що не підтверджений.

Крім того,Національне антикорупційне бюро України провело обшуки за кількома адресами, в тому числі в центральному офісі Державної фіскальної служби. Обшуки поводили в рамках розслідування кримінального провадження, пов’язаного з неправомірними, на думку слідства, рішеннями голови ДФС Романа Насірова про розстрочення податкових боргів підприємствам із орбіти колишнього народного депутата Олександра Онищенка.

Кабінет міністрів України усунув Насірова від виконання обов'язків глави ДФС на час проведення розслідування.