Суд обрав запобіжний захід учаснику “Самооборони Криму”

19 Грудня 2017, 12:21

У вівторок, 19 грудня, Приморський районний суд Одеси обрав запобіжний захід учаснику "Самооборони Криму" у вигляді тримання під вартою до 19 лютого без можливості внесення застави. Про це повідомив прес-секретар Генпрокуратури Андрій Лисенко.

"(Він- Ред.) з метою розпалювання сепаратистських настроїв серед населення АРК, спільно з групою невстановлених осіб проводив агітаційну діяльність, направлену на вихід зі складу України Автономної Республіки Крим та м. Севастополя і приєднання вказаної території до Російської Федерації, а також брав активну участь у захопленні адміністративних будівель органів влади та місцевого самоврядування, створював умови для проникнення на територію півострову Крим представників спеціальних підрозділів військових сил РФ", – написав Лисенко.

Згідно з повідомленням, 15 грудня учасника збройного формування затримали у Дніпрі.

Раніше йому було повідомлено про підозру у порушенні ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) КК України та оголошено в розшук.

Як повідомлялося в жовтні, прокуратура АР Крим оголосила в міжнародний розшук одного з представників так званої «Самооборони Криму». Зазначалося, що в березні 2014 року у м. Сімферополі «ротний» незаконно створеної «Самооборони Криму» разом з іншими членами формування був причетний до незаконного позбавлення волі, що супроводжувалося нанесенням тілесних ушкоджень громадянину України, який висловлював свою проукраїнську позицію в окупованому Криму.