Суд обрав запобіжний захід судді ВАСУ

27 Грудня 2017, 11:37

У Києві Солом'янський райсуд ухвалив рішення відпустити під особисте зобов'язання суддю Вищого адміністративного суду України Олега Голяшкіна, якого підозрюють у внесенні недостовірних даних у декларації. Про це йдеться в матеріалах суду.

Суд 21 грудня частково задовольнив клопотання Національного антикорупційного бюро. Так, строк дії ухвали – до 18 лютого 2018 року.

Зокрема, Голяшкін зобов'язаний прибувати до детектива, прокурора й слідчого судді на першу вимогу, а також повідомляти про зміну місця проживання і роботи. Крім того, він повинен утримуватися від спілкування зі свідками в кримінальному провадженні.

Нагадаємо, 13 грудня детективи Національного антикорупційного бюро оголосили підозру судді Вищого адміністративного суду України через недостовірні дані у декларації. За версією слідства, суддя ВАСУ вніс завідомо недостовірні відомості до щорічних е-декларацій за 2015 та 2016 роки. Йдеться про об’єкти нерухомості (дві квартири в центрі Києва), власниками яких є члени родини підозрюваного і які, відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 46 Закону України "Про запобігання корупції", мали бути відображені в його щорічних деклараціях.