Суд обрав запобіжний захід Рубану

9 Березня 2018, 14:26

Шевченківський районний суд у п'ятницю, 9 березня, обрав запобіжний захід у вигляді арешту для керівника Центру визволення полонених "Офіцерського корпусу" Володимира Рубана. Про це повідомив кореспондент Тижня.

 

Так, суддя задовольнив клопотання прокуратури про тримання Рубана під вартою без права внесення застави. Керівника Центру визволення полонених "Офіцерського корпусу" заарештували до 6 травня. 

 

Зазначимо, що захист може подати апеляцію впродовж п'яти днів.

 

Нагадаємо, 8 березня у зоні АТО, на контрольному пункті в'їзду-виїзду "Майорськ", правоохоронці затримали лідера Центру визволення полонених "Офіцерського корпусу" Володимира Рубана під час спроби потрапити на територію України з тимчасово окупованої Донецької області. Правоохоронці вже повідомили йому про підозру за фактом порушення ч.1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю), ч.1 ст.14 (готування до злочину) та ч.3 ст.258 (терористичний акт) ККУ.

 

Суд в провадження щодо обрання запобіжного заходу Володимиру Рубану пішов до нарадчої кімнати. Сторона обвинувачення вимагає для підозрюваного арешт без можливості внесення застави.