Суд обрав запобіжний захід підозрюваній у незаконному фінансуванні партії “Батьківщина”

26 Березня 2019, 19:55

Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання прокуратури та обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання підозрюваній у порушенні порядку фінансування політичної партії на загальну суму понад 2,2 млн грн. Про це повідомила речник прокуратури Києва Надія Максимець.

 

"Запобіжний захід обрано терміном на два місяці. При цьому суд поклав на неї обов'язки прибувати на виклик слідчого та прокурора, не відлучатися з населеного пункту, де вона проживає (Київ), повідомляти про зміну місця проживання", – йдеться в повідомленні.

 

Водночас у прокуратурі пояснили, що санкція інкримінованої статті не дозволяє просити про арешт для підозрюваної.

 

"Якщо вона порушуватиме обов'язки, до неї може бути застосований більш суворий запобіжний захід. І це було їй роз'яснено у рішенні суду", – уточнила Максимець.

 

Як повідомлялося, 26 березня у ГПУ заявили, що правоохоронці оголосили підозру громадянці України, яка здійснила внески на підтримку однієї з політичних партій на загальну суму понад 2,2 млн грн, залишившись при цьому анонімною особою. За даними ЗМІ, про підозру повідомили Анастасії Гребенюк, якій інкримінують порушення порядку фінансування політичної партії ВО "Батьківщина".