Суд обрав запобіжний захід двом полковникам Генштабу та Держприкордонслужби

2 Березня 2017, 10:04

Двом полковникам Генерального штабу Збройних Сил України та Державної прикордонної служби України, яких підозрюють в отриманні хабара, обрано запобіжний захід у вигляді цілободового домашнього арешту з носінням електронного браслету. Про це повідомили у прес-службі Військової прокуратури центрального регіону.

Зазначається, що офіцери були викриті на одержанні неправомірної вигоди. Суму хабара вони отримали у два етапи – спочатку 3000 доларів США та під час отримання решти – військовослужбовців було затримано.

Старшим офіцерам повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, у великому розмірі та за попередньою змовою групою осіб, які займають відповідальне становище, поєднане з вимаганням). Слідство триває.

Як повідомлялося, правоохоронці викрили на хабарництві полковників з прикордонної служби та Генштабу Збройних Сил. Офіцерів зловили на хабарі у 6000 доларів США за працевлаштування цивільної особи на військову службу до Державної прикордонної служби України.