Суд обрав запобіжний захід двом фігурантам “справи 2 травня” Долженкову і Мефьодову

19 Вересня 2017, 09:23

У ніч на 19 вересня, Київський районний суд Одеси обрав запобіжний захід двом фігурантам "справи 2 травня", Сергію Долженкову і Євгєнію Мефьодову. Про це повідомляє Думская  

"60 діб під вартою без можливості внесення застави", – йдеться у повідомленні.

Мефьодова та Сергія Долженкова затримали одразу після винесення виправдувального вироку і оголосили про нову підозру – за частиною 2 ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України). Воно стосується діяльності проросійської «Одеської дружини» у березні 2014 року.

Нагадаємо, 18 вересня суд мав оголосити вирок 19 проросійським активістам, п’ятеро з яких перебувають у СІЗО, це – Сергій Долженков, Сергій Корчинський, Владислав Романюк та громадяни Росії Євген Мефьодов і Максим Сакаулов. Однак Іллічівський міський суд (Чорноморськ, Одеська область) визнав невинними обвинувачених у масових заворушеннях у справі про події 2 травня 2014 року у частині подій на Грецькій площі.

Як повідомлялося, у ніч на 19 вересня, на одного з виправданих судом фігурантів «справи 2 травня» невідомі скоїли напад. За інформацією ЗМІ, потерпілим може бути Євген Грищук.

Нагадаємо, в Одесі 2 травня 2014 року відбулися сутички між сепаратистами і проукраїнськими активістами, які намагалися пройтися ходою на підтримку єдності України. В результаті сутичок та пожежі в Будинку профспілок загинули 48 осіб. Слідство встановило, що масові заворушення в Одесі були організовані і навмисне сплановані.