Суд обрав запобіжний захід для всіх підозрюваних у справі Львівського бронетанкового заводу

15 Липня 2017, 18:58

Солом'янський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб для п'ятьох осіб, які підозрюються у розтраті коштів ДП Львівський бронетанковий завод. Про це повідомили в прес-центрі Національного антикорупційного бюро України.

Згідно з повідомленням, загальна сума розтрати складає 28,5 мільйонів гривень. Розміри застави, призначені судом в якості альтернативи арешту підозрюваних, коливається від 1,6 млн грн до 2 млн грн.

Нагадаємо, 14 липня детективи Національного антикорупційного бюро України та прокурори Спеціальної антикорупційної прокуратури затримали посадовців ЗСУ та директора Львівського бронетанкового заводу. Їх підозрюють у привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем. Було затримано п’ятьох осіб: начальника ЦБТУ ЗСУ Озброєння ЗСУ (генерал-майора), начальника відділу ЦБТУ ЗСУ Озброєння ЗСУ (полковника), директора та заступника директора ДП «Львівський бронетанковий завод»,  також засновника ТОВ, задіяного у схемі.

Начальнику ЦБТУ ЗСУ суд призначив арешт з можливістю внесення застави у розмірі 2 млн грн; у той час як розмір застави для начальника відділу ЦБТУ ЗСУ (полковника) та засновника комерційної структури, задіяної у схемі, склав 1,6 млн грн – для кожного.