Суд обрав запобіжний захід депутату Київради, якого запідозрили у привласненні землі

16 Вересня 2017, 10:45

У ніч на 16 ересня, Солом'янський районний суд Києва обрав запобіжний захід депутату Київської міської ради Сергію Кримчаку (фракція "Єдність") у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави 1,4 млн гривень. Про це повідомив його адвокат Кримчака Ігор Черезов.

"Спеціалізована антикорупційна прокуратура просила арешт з альтернативою застави 25 млн гривень. Суд обрав арешт із заставою 1,4 млн гривень", – сказав він.

Зі слів адвоката, правоохоронці відвезли Кримчака до Лук'янівського СІЗО.

Нагадаємо, 13 вересня, Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) затримало депутата Київської міської ради Сергія Кримчака і його йомовірного спільника за підозрою у привласненні землі в столиці.

У 2010-2011 роках, перебуваючи на посаді секретаря Комісії Київради з питань земельних відносин та маючи доступ до інформації про наявність в столиці земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності, організував злочинну схему заволодіння трьома з них, загальною вартістю понад 3,5 млн грн.