Суд не дозволив перевозити бюлетені з 223 окружкому до ЦВК

Акценти
3 Листопада 2012, 21:12

Згідно з рішенням, суд задовольнив позов Пилипишина частково лише в частині визнання бездіяльності окружної виборчої комісії 223.

Водночас суд, посилаючись на відсутність правових підстав, відмовив у проханні про витребування виборчої документації та перерахування бюлетенів по 11 дільницях в приміщенні ЦВК.

 Як відомо, станом на 3  листопада окружком має отримати чотири уточнюючих протоколи. Також вона має провести перерахунок голосів по 11 дільницях. Але, як повідомив  кандидат в депутати від ВО "Свобода" Юрій Левченко, вони мають намір оскаржити рішення про перерахунок.

Сторона Пилипишина просила суд зобов’язати ЦВК витребувати всю документацію та перенести її у приміщення ЦВК. Посилаючись на відсутність умов для перерахунку голосів в ОВК, сторона Пилипишина просила дозволити перерахунок голосів членами ОВК у приміщенні Центральної виборчої комісії.

Крім того, Пилипишин просив визнати бездіяльність ОВК у зв’язку з затягуванням встановлення результатів голосування.

2 листопада Центральна виборча комісія достроково припинила повноваження голови окружної виборчої комісії №223 Юрія Литвишка, який представляв партію «Братство».

90