Суд над «васильківськими терористами» оголосив перерву до 6 лютого

24 Січня 2012, 17:54

На засіданні 24 січня продовжать зачитувати обвинувальний висновок.

На сьогоднішньому засіданні прийшли до 50 сторінки обвинувального висновку, залишилося ще 14. Після цього розпочнеться допит свідків.

Нагадаємо, що їх звинувачують у підготовці терористичного акту. Нібито вони хотіли взірвати памятник Леніну у місті Бориспіль та закликали до зміни державної влади неконституційним шляхом.

Як повідомлялось, 9 січня в передачі ТВі «Знак оклику» у репортажі про справу так званих «васильківських терористів» оперативний співробітник СБУ Дмитро Єрмакович, який курує нацрух на Київщині, у розмові з свідком Юрієм Бойком визнав факт тиску на свідків та назвав справу в цілому «лайном», яке не варто навіть читати.

29 грудня 2011 року представники націоналістичної організації «Патріот України» заявили, що планують зірвати проведення в Україні ЄВРО-2012, якщо влада продовжить репресії проти членів організації.

Нагадаємо, 22 серпня співробітники СБУ у Василькові Київської області затримали п’ятьох активістів організації «Патріот України», які 24 серпня начебто планували здійснити вибух у Києві або передмісті за допомогою саморобного вибухового пристрою. За інформацією прес-центру СБУ, оперативники стверджували, що під час вибуху такого пристрою радіус ураження міг би перевищити 100 м. До затриманих більше десяти годин не пускали адвоката. У ніч з 22 на 23 серпня затриманих звільнили.

26 серпня Солом’янський райсуд Києва заарештував на два місяці депутатів Васильківської міськради Сергія Бевза та Ігоря Мосійчука, а також Володимира Шпару з організації «Патріот України», яких нібито підозрюють в організації теракту.