Суд над Януковичем оголосив перерву для призначення йому державного захисника

6 Липня 2017, 10:40

У четвер, 6 липня, Оболонський районний суд Києва оголосив перерву для вирішення питання про призначення колишньому президенту Віктору Януковичу державного захисника. Про це повідомив кореспондент Тижня.

Зазначається, що таке рішення прийняли після заяви Януковича та його адвокатів про вихід із процесу.

Перерву оголошено до 10:00 12 липня.

За словами прокурора Руслана Кравченка, у випадку призначення державного захисника йому також нададуть час для ознайомлення з матеріалами справи.

Раніше можливість призначення Януковичу державного захисника підтвердив також його адвокат Віталій Сердюк, який сьогодні вийшов зі справи.

Як повідомлялося, адвокати Віктора Януковича офіційно подали особисто підписану президентом-утікачем заяву про відмову від участі у процесі щодо його обвинувачення у державній зраді, який відбувається в Оболонському районному суді Києва.  5 липня Янукович заявив, що вирішив відкликати своїх адвокатів у справі про державну зраду.

Генеральна прокуратура звинувачує Януковича в державній зраді. У справі фігурує лист Януковича від 1 березня 2014 року до президента РФ Владіміра Путіна із проханням увести війська в Україну. У ГПУ вважають, що цей лист узаконив надання Путіну дозволу на використання російських військ в Україні, що сприяло анексії Криму та окупації частини Донбасу.

26 червня в Оболонському суді Києва відбулося перше засідання по суті щодо державної зради Януковича, 29 червня суд дав дозвіл на спеціальне судове провадження, оскільки Янукович не з'являється на засідання. У лютому 2014 року Янукович втік на територію РФ.