Суд на два місяці заарештував учасника мовного протесту

30 Серпня 2012, 14:45

Відповідне рішення суд прийняв на засіданні в четвер за поданням слідчого, у якому вказувалося, що якщо Грузинов буде залишатися на волі, він може ухилятися від слідства й перешкоджати встановленню істини в справі.

Зі слів Мельниченка, Грузинову інкримінують злочин, передбачений ст. 345 Кримінального кодексу (погроза або насильство стосовно працівника правоохоронного органу).

За версією слідства, чоловік завдав тілесні ушкодження двом військовослужбовцям внутрішніх військ.

Як повідомлялось, 27 серпня міліція затримала Грузинова у залі Шевченківського районного суду Києва, під час розгляду кримінальної справи про ушкодження плитки на майдані Незалежності учасниками акції протесту проти прийняття нового Податкового кодексу наприкінці 2010 року. Грузинов проходить у цій справі в статусі підсудного.

Нагадаємо, у жовтні 2011 року співробітники міліції затримали Грузинова, що перебував у розшуку в межах розслідування кримінальної справи про пошкодження плитки.

Прокуратура Києва 5 липня порушила 4 кримінальні справи за фактом опору співробітникам міліції учасниками протесту біля "Українського дому" 4 липня в Києві.