Суд Харкова розпочав слухання по справі ЄЕСУ

19 Квітня 2012, 10:34

Інтереси Юлії Тимошенко у цій справі захищають четверо адвокатів – Сергій Власенко, Олександр Плахотнюк, Андрій Кожем'якін та захисник з кола близьких родичів, донька екс-прем'єра Євгенія Тимошенко. 

Адвоката Власенка пустили до зали суду приблизно через 10-15 хвилин після того, як він безрезультатно намагався потрапити до будівлі. Зайшли до суду також депутати, журналісти, а також донька екс-прем'єра  Євгенія Тимошенко. Керівник апарату суду повідомив, що в залі можуть перебувати не більше 200 осіб.

Питання проведення фото і відео-зйомки буде вирішуватися в суді за деякий час. На цей час зйомку ніхто не забороняв. 

Між тим, як пише на своїй сторінці у Facebook народний депутат від "БЮТ-Батьківщини" Віктор Уколов, на вулиці перед будівлею суду перебуває кілька сотень прихильників Партії регіонів, які "істерично вимагають довічного ув'язнення для Тимошенко в оточенні тисяч біло-червоних (прихильників екс-прем'єра – ред.)".

Окрім того, на засіданні присутні депутати від БЮТ та від Партії Регіонів – Дмитро Святаш, Юлія Ковальова, Сергій Гусаров, Ірина Горіна, Дмитро Шенцев, Олександр Фельдман та інші.

На судовому засіданні також присутній Посол Франції з прав людини Франсуа Зімере. 

Згідно з законодавством, на стадії попереднього розгляду суд повинен розглянути наявність підстав для закриття кримінальної справи. У судовому засіданні головує 36-річний харківський суддя Костянтин Садовський.

Серед кримінальних справ у суддівській кар’єрі Костянтина Садовського – крадіжки мобільних телефонів, групові крадіжки, розбій.

Як повідомлялося раніше, до Харкова на суд у справі щодо діяльності ЄЕСУ прибули близько 70 народних депутатів від «БЮТ-Батьківщини». Натомість сама обвинувачувана, екс-прем'єр відмовилася брати участь у засіданні за станом здоров'я.

Позначки: