Суд дозволив заочне розслідування щодо бойовика «Гіві»

19 Серпня 2016, 16:30

Печерський районний суд Києва дозволив військовій прокуратурі здійснити спеціальне досудове розслідування щодо бойовика так званої «ДНР» на прізвисько «Гіві». Про це повідомляється на сайті Генпрокуратури.

Зазначається, у ході досудового розслідування здобуто достатньо доказів у тому, що підозрюваний у період з травня 2014 року по січень 2015 року організував та особисто вчинив поблизу аеропорту «Донецьк» терористичні акти проти військовослужбовців сил АТО, а також жорстоко поводився з полоненими, що спричинило загибель 9 людей та інші тяжкі наслідки.

У прокуратурі також зазначають, що найближчим часом обвинувальний акт стосовно бойовика буде передано до суду для проведення спеціального судового провадження (заочне засудження).

Підозрюваного оголошено в державний розшук, судом надано дозвіл на його затримання та доставку в суд для розгляду клопотання про взяття під варту.

Нагадаємо, 7 червня поліція оголосила в розшук бойовика так званої «ДНР» Михайла Толстих на прізвисько «Гіві». Після чого військова прокуратура повідомила ватажку про підозру.

Раніше Інтерпол оголосив у розшук 13 особливо небезпечних злочинців, причетних до терористичних угруповань, які вчиняли у зоні АТО тяжкі загальнокримінальні злочини та злочини проти миру та безпеки.