Суд арештував другого підозрюваного у вбивстві бахмутського активіста Мирошниченка

11 Грудня 2019, 17:52

Донецький апеляційний суд, що розташований в Бахмуті, підтримав апеляцію прокуратури та змінив запобіжний захід стосовно одного з нападників на волонтера та активіста Артема Мирошниченка. 16-річного Миколу Барабаша відправили до слідчого ізолятора на два місяці без права на грошову заставу. Про це у середу, 11 грудня, повідомляє кореспондент Тижня.

 

 

Зауважимо, у суботу, 7 грудня, вже після смерті Артема Мирошниченка, у залі суду взяли під арешт 17-річного Олександра Баришка, який має попередню умовну судимість.

 

Через те, що обвинувачуваний є неповнолітнім, суд знову був закритий для громадськості, якої під будівлею суду зібралось багато. Цю вимогу оголосила тимчасова державна адвокатка, яку суд був змушений викликати через те, що Олена Коломієць, яка веде цю справу, сповістила про хворобу.

 

Читайте також: Справа Артема Мирошниченка: напад за мову

 

За наявною інформацією, це вже друга спроба опротестувати домашній арешт, який був обраний суддею Артемівського міжрайонного суду. У понеділок, 9 грудня, суд скасували через повідомлення про заміновування.

 

Як повідомлялося, 6 грудня в лікарні помер активіст та волонтер з Бахмута Артем Мирошниченко, якого жорстоко побили ввечері 29 листопада.