Суд арештував 65 літаків російських авіакомпаній через польоти в Крим

9 Вересня 2020, 13:39

Суд арештував 65 літаків російських авіакомпаній, які літали до окупованого Криму. Про це повідомляється на сайті прокуратури Криму в середу, 9 вересня.

 

Мова йде про порушення службовими особами іноземних авіакомпаній правил міжнародних польотів і порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію та виїзду з неї (ч. 2 ст.332-1, ст.334 та ч.1 ст.111 КК України).

 

Встановлено близько 40 російських авіакомпаній, які здійснюють регулярні пасажирські авіаперевезення до Криму, порушуючи міжнародні правила польотів та законодавство України.

 

«Прокуратура Автономної Республіки Крим спільно з ГУ СБУ в АР Крим звернулась до суду з клопотаннями про накладення арешту на літаки деяких російських авіакомпаній, що порушили порядок в’їзду/виїзду з/на окупований півострів та правил міжнародних польоті, наразі,  арештовано 65 повітряних суден-порушників», – йдеться в повідомленні.

 

З березня 2014 року Україна закрила повітряний простір над окупованим півостровом Крим у зв’язку з неможливістю наглядати та гарантувати безпеку польотів. Офіційно припинено функціонування всіх аеропортів окупованої території півострова.