Студенти Ужгорода оголосили страйк

26 Листопада 2013, 08:49

Відповідні повідомлення розміщено в групах, створених в соціальних мережах Facebooc та «ВКонтакте».

"Хочеш бути частиною Євросоюзу? Хочеш боротись за своє майбутнє? Не сиди на дивані і не чекай щастя з неба! Інші міста вже вийшли, тепер і наша черга!.. Коли почуєш звуки рупору біля свого університету, виходь і підтримай євроінтеграційний напрямок України!", – закликають організатори груп.

О 9:00 студенти збираються двома колонами: перша – біля хімічного факультету, друга – коло головного корпусу УжНУ і вирушать по всіх навчальних закладах міста.

Об 11:00 на площі Театральній студенти розгонуть Євромайдан з наметовим містечком,  діятиме безстроково, як мінімум – до дня проведення саміту у Вільнюсі.

Акція протесту, як зазначено у групах в соцмережах, погоджена з керівництвом УжНУ. Втім, наголошується: "Давайте не будемо забувати про те, що, щоби висловити свою думку та відстояти свою позицію, не потрібні ніякі дозволи! Це наше конституційне право та наш обов'язок!"

Студенти наголошують, що відпрацьовуватимуть пропущенні лекції за узгодженням з викладачами.

Як повідомлялось, 25 листопада у Львові студенти організували 10-тисячну ходу на підтримку євроінтеграції, а у Тернополі – оголосили страйк.

Читайте також: Євромайдан у Львові. Студентський протест без партійних кольорів