Студенти передали стометровий лист із вимогами євроінтеграції на Банкову

27 Листопада 2013, 18:27

Зазначається, що колона із семи тисяч студентів зупинилася на відстані 100 метрів від воріт Адміністрації.

Члени комітету принесли до воріт стометрове полотнище, на якому студенти написали свої заклики до президента Віктора Януковича підписати угоду про асоціацію з ЄС.

Мітингувальники скандували: "Підпиши!" і "Студентський страйк!"

Ворота в Адміністрацію ж були оточені щільним кільцем працівників спецпідрозділу "Беркут".

Студенти вручили петицію до президента представнику АП і більш ніж семитисячна колона мітингувальників пішла назад вулицею Інститутською на Майдан Незалежності.

У петиції студенти просять Януковича підписати угоду про асоціацію з ЄС 28 листопада о Вільнюсі, а також пропонують йому зустрітися, щоб обговорити це питання.

Також у петиції студенти просять президента гарантувати безпеку "євромайданів" по всій країні і припинити практику їх заборони через судові рішення.

Нагадаємо, раніше на Майдані Незалежності протестувальники влаштували акцію "Напиши листа донецькому сультану", під час якої написали стометрового листа зі своїми вимогами президенту Віктору Януковичу.

Згодом близько п’яти тисяч студентів Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Національного педагогічного університету ім. Драгоманова, Національного університету харчових технологій та інших столичних вишів прийшли на Євромайдан у Києві.

26 листопада міністр освіти і науки Дмитро Табачник закликав всіх студентів вищих навчальних закладів не піддаватися на провокації «горячих голів» та запевнив, що європейські стандарти є пріоритетом у реформуванні освіти в Україні.

Студенти Ужгородського національного університету сьогодні долучилися до всеукраїнського студентського страйку на підтримку євроінтеграційного курсу України.

25 листопада у Львові студенти організували 10-тисячну ходу на підтримку євроінтеграції, а у Тернополі та Києві – оголосили страйк.