Стрілянина в Княжичах. Геращенко анонсував передачу нових проваджень до суду

29 Грудня 2017, 07:48

Член колегії Міністерства внутрішніх справ України Антон Геращенко повідомив, що Генпрокуратура готується передати в суд кримінальні провадження щодо окремих керівників правоохоронних органів у рамках розслідування стрілянини в Княжичах. Про це в п'ятницю, 29 грудня, пише "112 Україна".

"На сьогодні готується або вже має бути передані справи за окремим керівникам в поліції, служби охорони та кримінального розшуку до суду Генеральною прокуратурою, тоді стане ясно, хто саме перевищив свої службові повноваження, хто дав наказ йти штурмувати автомобіль, який вважали, що там бандити, а там були поліцейські, хто дав наказ стріляти", – заявив Геращенко.

Як повідомлялося 28 грудня,Окружний адміністративний суд Києва поновив на посаді колишнього начальника карного розшуку Головного управління Національної поліції в Києві Леоніда Куряту, звільненого через причетність до стрілянини в Княжичах Київської області. 

Нагадаємо, у ніч на 4 грудня 2016 року в селищі Княжичі Броварського району на Київщині під час спецоперації сталася стрілянина між працівниками поліції та ДСО, які мали затримати озброєну банду, п'ятеро правоохоронців загинули: Віталій Валецький, Юліан Рудько, Олександр Маніца, Євген Куртєв, Сергій Орлов. ГПУ повідомила, що працівники КОРД (Корпус оперативно-раптової дії Національної поліції України) почав першим стріляти по працівниках поліції охорони.