Стратегічні бомбардувальники ВМС РФ відпрацювали умовне нанесення ракетно-бомбових ударів по країнах ЄС – розвідка

30 Серпня 2016, 11:23

Підрозділи з’єднань і частин, які завершили висування до полігонів Південного військового округу ЗС РФ, у т.ч. окупованого Криму, приступили до етапу злагодження, організації взаємодії, бойового та матеріально-технічного забезпечення у складі міжвидових угруповань військ на визначених по навчанню окремих операційних напрямках. Про це інформує Головне управління розвідки Міноборони України.

«Протягом доби у рамках стратегічних командно-штабних навчань «Кавказ-2016» три стратегічні бомбардувальники Ту-95МС зі складу 22 важкої бомбардувальної авіаційної дивізії (Енгельс, Саратовська обл.) командування дальньої авіації Повітряно-коcмічних сил ЗС РФ виконали політ у повітряному просторі Чорного моря та окупованого Криму і відпрацювали питання умовного застосування бортового озброєння (рубіж пуску ракет: Євпаторія – Севастополь) по цілях на території країн Європи», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Росії Владімір Путін доручив провести раптову перевірку боєготовності збройних сил РФ. У зв'язку з цим війська Південного, Західного і Центрального військових округів, а також Північний флот, Повітряно-космічні сили (ВКС) і повітряно-десантні війська з 7-ї години приводяться у бойову готовність.

У зв’язку з цим міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич терміново скликав зустріч.

Крім того, у Пентагоні заявили про стурбованість масштабною перевіркою боєздатності військ РФ.