Стоєцького звільнили з-під варти, проте судове засідання триває

28 Березня 2015, 16:08

Колишнього першого заступника голови Державної служби з надзвичайних ситуацій Василя Стоєцького звільнено з-під варти через звершення 72-годинного терміну з моменту затримання, але судове засідання у Печерському суді Києва з обрання йому запобіжного заходу триває.

Відповідну ухвалу під час перерви в судовому засіданні оголосив прокурор.

Враховуючи винесену ухвалу, Стоєцький з адвокатом Станіславом Цвєтінським вийшов на вулицю для інтерв'ю журналістам.

«Я, безумовно, не визнаю себе винним. Звинувачення, які висунуті проти мене, є досить сумнівними. Мені приписують, що я зловживав службовим становищем, розкрадав бюджетні кошти. Однак за своїми функціями до бюджетних коштів абсолютно ніякого відношення не маю. Я маю відношення до координаційного штабу, до переселення людей. Саме за цим напрямком я працював, а до закупівлі паливно-мастильних матеріалів, до взаємодії з якимись фірмами, що цим займались, до відкриття якихось рахунків у закордонних банках я не причетний… Я був у шоці, коли подивився ці матеріали», – сказав Стоєцький журналістам.

Як відомо, Печерський райсуд міста Києва має сьогодні обрати запобіжний захід щодо Стоєцького.

Нагадаємо, екс-голові Держслужби з надзвичайних ситуацій Сергію Бочковському та його заступнику Стоєцькомуінкримінують організацію злочинних схем закупівлі пального у приватних компаній за завищеними цінами. Їх затримали 25 березня на засіданні Кабінету міністрів.