Стівена Сігала призначили представником МЗС РФ з питань російсько-американських гуманітарних зв’язків

5 Серпня 2018, 11:46

Відомий голлівудський актор Стівен Сігал, який має російське громадянство, призначений спеціальним представником МЗС Росії з питань російсько-американських гуманітарних зв'язків. Про це повідомляє в суботу прес-служба МЗС Росії.

 

"Завдання – сприяння подальшому розвитку російсько-американських відносин у гуманітарній сфері, включаючи взаємодію в сфері культури, мистецтва, суспільних і молодіжних обмінів і так далі", – зазначили у відомстві та підкреслили, що мова йде про суспільно-політичну посаду, яка не передбачає грошової винагороди.

 

"Той самий випадок, коли народна дипломатія зустрічається з дипломатією традиційною. В міжнародній практиці можна провести паралелі з функціями послів доброї волі ООН", – йдеться в повідомленні.

 

У свою чергу  "Голос Америки" повідомив, що американські журналісти сприйняли новину про призначення Сігала досить іронічно.

 

"Це має сенс, якщо зважити наскільки серйозно Росія ставиться до гуманітарних проблем", – жартує журналістка Сі-Ен-Ен Сем Виноград.

 

 

"Куди не глянь у Росії – кругом Стівен Сігал", – написав редактор бюро Сі-Ен-Ен у Москві Нейтан Ходж.

 

View image on TwitterView image on Twitter
 

You can’t swing a cat in Russia without hitting Steven Seagal, and it’s a big country. Seen here at 9 May and the Eastern Economic Forum

 
 

 

Державний департамент США не став коментувати призначення Сігала, розповіла журналіст видання Buzzfeed Емілі Тамкін.

 

 

Президент РФ Володимир Путін підписав указ про прийом у російське громадянство американського актора Стівена Сігала в листопаді 2016 року.