Стецьків: «Звинувачення Литвина на адресу Партії регіонів – небезпідставні»

8 Червня 2010, 10:55

Депутат Верховної Ради від «Народної самооборони» Тарас Стецьків вважає, що звинувачення спікера парламенту і голови «Народної партії» Володимира Литвина на адресу Партії регіонів мають усі підстави, повідомили Тижню в прес-службі «народної самооборони».

Як повідомляв Тиждень, нещодавно Володимир Литвин звинуватив «регіоналів», що партнери по коаліції скуповують його однопартійців чи вимагають переходити до лав Партії регіонів, погрожуючи звільненням з посад.

«Це дуже подібно на поведінку Партії регіонів, це їх стиль. Вони прагнуть до абсолютної, тотальної, однопартійної влади. І я схильний допускати, що вони можуть користуватись такими методами по відношенню до тих чи інших державних службовців», – сказав Тарас Стецьків.

«Самооборонець» вважає, що політичного майбутнього у «Народної партії» та її лідера Володимира Литвина немає.

«Його політична сила і він особисто політичного майбутнього не мають через свою кон’юнктурну і підленьку позицію, яку він займав впродовж усього останнього десятиліття, починаючи з того моменту, коли виник касетний скандал. Тому хай нарікає сам на себе. Він увійшов у коаліцію, де живуть за вовчими законами, і хай тепер не жаліється», – заявив Тарас Стецьків.